Privatumo politika

Šioje lubinas.lt privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame.

1. Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

  • informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas);
  • informaciją, kurią Jūs suteikiate užsakydami ir apmokėdami už prekes interneto svetainėje t.y., jūsų vardą, telefono numerį, užsakymo numerį ir apmokėjimo sumą už prekes.
  • bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

2. Slapukai

Mūsų puslapis nenaudoja slapukų ir šiuo būdu nerenka informacijos apie vartotojus. Slapukai gali būti naudojami administracinėje puslapio dalyje, prie kurios vartotojai neturi priėjimo. Ten gali būti naudojami WordPress sistemos slapukai.

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

  • užsakymams administruoti;
  • atlikųi mokėjimų administravimui;

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

4. Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.